Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Żorach

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku lub innej instytucji, warto zaznajomić się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach przedsiębiorstw, takich jak KRD lub US. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wzięta w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wlicza się także Żory. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze dopasowujemy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najbardziej opłacalną ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja planów i marzeń. Można wobec tego uregulować również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład egzekucję komorniczą.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Żorach, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności szczególnie istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa i świadomość przejrzystych zasad kredytu. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu doby od złożenia wniosku przez danego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale także właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw hipoteczny wynosi 30 000 zł. Co istotne, jest możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z zakresu finansów oraz ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zatwierdzić wszystkie warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane poprawki.

Pożyczkę przyznajemy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Żorach. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także ze wsparcia chętnej osoby, która posiada nieruchomość i wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania kredytu pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta kwotę można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać osobiście gotówką. Klient może standardowo regulować comiesięczne raty lub uregulować całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Żorach, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Żorach. W celu wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu trzeba zawrzeć imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne dane to numer telefonu i możliwa godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Należy od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są także zdjęcia przedstawiające mieszkanie lub działkę. W przypadku działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba załączyć także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Żorach  zwykle cała procedura przyznania finansowania zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu również przedstawione konkretne warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji projektu umowy można uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Żorach – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Żorach – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Żorach, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Żorach, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Żorach, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Żorach, #pożyczki pod zastaw domu w Żorach, #pożyczka pod hipotekę domu w Żorach, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Żorach, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Żorach, #pożyczki dla rolników w Żorach.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!