Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Zielonej Górze

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, warto zaznajomić się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach instytucji, takich jak BIK albo US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel przeznaczono fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wchodzi też Zielona Góra. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim dopasowujemy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja planów i marzeń. Można wobec tego spłacić również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Zielonej Górze, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej działalności szczególnie istotne jest ich bezpieczeństwo i pewność co do jasnych warunków pożyczki. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez konkretnego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw hipoteczny to 30 tysięcy złotych. Co istotne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru kapitału oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zatwierdzić wszystkie warunki. Alternatywnie ma możliwość zasugerować preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Zielonej Górze. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać też ze wsparcia zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres udzielenia pożyczki pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może standardowo regulować comiesięczne raty albo spłacić całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Zielonej Górze, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Zielonej Górze. W celu wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną odpowiedź.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba zawrzeć imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne dane to numer komórkowy i preferowana godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Należy od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są też fotografie przedstawiające budynek lub działkę rolną. W przypadku działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba załączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Zielonej Górze zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszelkie potrzebne dokumenty, tym szybciej możemy przyznać pożyczkę. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje draft umowy. Zostają mu również przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji projektu umowy możemy umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Zielonej Górze – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Zielonej Górze – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Zielonej Górze, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Zielonej Górze, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Zielonej Górze, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Zielonej Górze, #pożyczki pod zastaw domu w Zielonej Górze, #pożyczka pod hipotekę domu w Zielonej Górze, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Zielonej Górze, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Zielonej Górze, #pożyczki dla rolników w Zielonej Górze.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!