Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Zgierzu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub innej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach instytucji, takich jak BIG albo US. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wchodzi również Zgierz. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim dopasowujemy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zaproponować najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja przedsięwzięć i marzeń. Można zatem uregulować także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Zgierzu, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej pracy bardzo istotne jest ich bezpieczeństwo i pewność co do jasnych zasad pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję do 24 godzin od złożenia wniosku przez konkretnego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 tysięcy złotych. Co istotne, jest możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z zakresu finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zatwierdzić postawione warunki. Alternatywnie ma możliwość wnioskować o preferowane poprawki.

Pożyczkę przyznajemy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Zgierzu. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać również ze wsparcia zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny czas udzielenia kredytu pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można przesłać na konto bankowe lub przekazać fizycznie w gotówce. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc albo uregulować całą wartość pod koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Zgierzu, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Zgierzu. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną odpowiedź.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku należy podać imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne informacje to numer telefonu i możliwa godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, wysokości pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są również zdjęcia dokumentujące mieszkanie lub działkę. W kwestii działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba dołączyć także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Zgierzu   zazwyczaj cały proces przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszystkie potrzebne dokumenty, tym prędzej można przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient otrzymuje draft umowy. Są mu także przedstawione konkretne warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu projektu umowy można umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Zgierzu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Zgierzu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Zgierzu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Zgierzu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Zgierzu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Zgierzu, #pożyczki pod zastaw domu w Zgierzu, #pożyczka pod hipotekę domu w Zgierzu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Zgierzu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Zgierzu, #pożyczki dla rolników w Zgierzu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!