Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Zawierciu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach instytucji, takich jak KRD czy ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na co zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wchodzi także Zawiercie. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim dopasowujemy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja planów oraz marzeń. Można zatem uregulować także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Zawierciu, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności bardzo istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz pewność co do jasnych zasad pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do doby od złożenia wniosku przez konkretnego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw hipoteczny wynosi 30 000 zł. Co istotne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zaakceptować wszystkie warunki. W innym przypadku ma możliwość wnioskować o preferowane poprawki.

Kredyt przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Zawierciu. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także ze wsparcia zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania pożyczki pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta kwotę można przesłać na konto bankowe lub przekazać fizycznie gotówką. Klient może normalnie płacić comiesięczne raty albo uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Zawierciu, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Zawierciu. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku trzeba zawrzeć imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne potrzebne informacje to numer telefonu oraz możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także fotografie dokumentujące mieszkanie lub działkę rolną. W kwestii działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy dołączyć też mapkę geodezyjną.

Od momentu złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Zawierciu zazwyczaj cała procedura przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie wymagane dokumenty, tym prędzej możemy przyznać pożyczkę. Po przeanalizowaniu wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu także przedstawione konkretne warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji szkicu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny podpisujemy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Zawierciu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Zawierciu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Zawierciu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Zawierciu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Zawierciu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Zawierciu, #pożyczki pod zastaw domu w Zawierciu, #pożyczka pod hipotekę domu w Zawierciu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Zawierciu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Zawierciu, #pożyczki dla rolników w Zawierciu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!