Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Zamościu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub innej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIK lub US. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wzięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wlicza się również Zamość. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. W trakcie naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim tworzymy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zapewnić najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja planów oraz potrzeb. Można wobec tego uregulować także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Zamościu, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej pracy szczególnie ważne jest ich bezpieczeństwo oraz świadomość przejrzystych warunków pożyczki. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do doby od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw hipoteczny to 30 tysięcy złotych. Co ważne, jest szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z obszaru kapitału i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zaakceptować wszystkie warunki. Alternatywnie ma możliwość wnioskować o preferowane poprawki.

Pożyczkę przyznajemy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Zamościu. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać również z pomocy zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania kredytu pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od konkretnych wymagań klienta środki można przesłać na konto bankowe lub przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może normalnie płacić raty co miesiąc lub uregulować całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Zamościu, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Zamościu. W celu wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu trzeba podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne informacje to numer telefonu oraz preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, wysokości pożyczki i numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są również zdjęcia przedstawiające dom lub działkę. W kwestii działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba dołączyć także mapkę geodezyjną.

Od momentu przesłania wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Zamościu   zazwyczaj cały proces przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie wymagane dokumenty, tym szybciej możemy przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu także proponowane odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy możemy umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny podpisujemy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Zamościu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Zamościu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Zamościu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Zamościu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Zamościu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Zamościu, #pożyczki pod zastaw domu w Zamościu, #pożyczka pod hipotekę domu w Zamościu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Zamościu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Zamościu, #pożyczki dla rolników w Zamościu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!