Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Zabrzu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku albo podobnej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach przedsiębiorstw, takich jak BIG czy US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wzięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na co przeznaczono środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wchodzi również Zabrze. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. W trakcie naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim tworzymy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to na przykład oddłużenie, jak również realizacja planów oraz potrzeb. Można wobec tego spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Zabrzu, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy bardzo istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz pewność co do jasnych zasad kredytu. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku przez danego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw hipoteczny wynosi 30 000 zł. Co istotne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z zakresu kapitału i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zatwierdzić postawione warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Zabrzu. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać również ze wsparcia zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania pożyczki pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od indywidualnych wymagań klienta kwotę można przesłać na konto bankowe albo przekazać fizycznie gotówką. Klient może normalnie regulować comiesięczne raty lub spłacić całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Zabrzu, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Zabrzu. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną decyzję.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku należy zawrzeć imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne informacje to numer telefonu oraz preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, kwocie kredytu i numerze księgi wieczystej. Należy od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są również fotografie dokumentujące mieszkanie albo działkę rolną. W kwestii działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy dołączyć także mapkę geodezyjną.

Od chwili złożenia wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Zabrzu zazwyczaj cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie wymagane dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient otrzymuje draft umowy. Są mu także proponowane konkretne warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy można uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Zabrzu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Zabrzu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Zabrzu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Zabrzu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Zabrzu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Zabrzu, #pożyczki pod zastaw domu w Zabrzu, #pożyczka pod hipotekę domu w Zabrzu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Zabrzu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Zabrzu, #pożyczki dla rolników w Zabrzu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!