Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości we Wrocławiu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku albo podobnej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach przedsiębiorstw, takich jak BIK albo US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wlicza się także Wrocław. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim uzgadniamy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zaproponować najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to na przykład oddłużenie, jak również realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można zatem spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości we Wrocławiu, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności szczególnie istotne jest ich bezpieczeństwo i świadomość klarownych zasad pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez danego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale też właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Areał gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw hipoteczny wynosi 30 tysięcy złotych. Co istotne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z obszaru finansów oraz ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zatwierdzić postawione warunki. Alternatywnie może wnioskować o preferowane poprawki.

Pożyczkę udzielamy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. we Wrocławiu. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać także z pomocy zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres udzielenia pożyczki pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na konto bankowe albo przekazać osobiście w gotówce. Klient może normalnie regulować comiesięczne raty lub spłacić całość pożyczki na koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu we Wrocławiu, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania we Wrocławiu. W celu wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba podać imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne dane to numer komórkowy i możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, kwocie pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są także fotografie przedstawiające mieszkanie albo działkę. W kwestii działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy uwzględnić także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili złożenia wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny we Wrocławiu zwykle cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje draft umowy. Są mu także proponowane odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy można uzgodnić spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości we Wrocławiu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych we Wrocławiu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości we Wrocławiu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny we Wrocławiu, #pożyczki pod zastaw mieszkania we Wrocławiu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania we Wrocławiu, #pożyczki pod zastaw domu we Wrocławiu, #pożyczka pod hipotekę domu we Wrocławiu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych we Wrocławiu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej we Wrocławiu, #pożyczki dla rolników we Wrocławiu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!