Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Wodzisławiu Śląskim

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku lub innej instytucji, warto zaznajomić się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIK albo US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na jaki cel przeznaczono fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wlicza się też Wodzisław Śląski. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim uzgadniamy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zapewnić najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to przykładowo oddłużenie, ale także realizacja planów oraz marzeń. Można wobec tego spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Wodzisławiu Śląskim, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy bardzo ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz pewność co do przejrzystych warunków kredytu. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu doby od złożenia wniosku przez danego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale także właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 000 zł. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów i gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zatwierdzić wszystkie warunki. W innym przypadku ma możliwość zasugerować preferowane poprawki.

Pożyczkę udzielamy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Wodzisławiu Śląskim. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też z pomocy zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na rachunek bankowy lub przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może normalnie płacić comiesięczne raty lub spłacić całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Wodzisławiu Śląskim, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Wodzisławiu Śląskim. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku trzeba podać imię i nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne informacje to numer komórkowy oraz możliwa godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, wysokości kredytu i numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są też zdjęcia przedstawiające dom lub działkę rolną. W kwestii działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy dołączyć też mapkę geodezyjną.

Od momentu przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Wodzisławiu Śląskim zwykle cała procedura przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszelkie potrzebne dokumenty, tym prędzej można przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient dostaje draft umowy. Zostają mu także proponowane odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji szkicu umowy można uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Wodzisławiu Śląskim – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Wodzisławiu Śląskim – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Wodzisławiu Śląskim, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Wodzisławiu Śląskim, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Wodzisławiu Śląskim, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Wodzisławiu Śląskim, #pożyczki pod zastaw domu w Wodzisławiu Śląskim, #pożyczka pod hipotekę domu w Wodzisławiu Śląskim, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Wodzisławiu Śląskim, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Wodzisławiu Śląskim, #pożyczki dla rolników w Wodzisławiu Śląskim.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!