Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości we Włocławku

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub innej instytucji, warto zapoznać się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIK czy ZUS. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wchodzi też Włocławek. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze dopasowujemy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja planów oraz marzeń. Można wobec tego spłacić także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości we Włocławku, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności szczególnie istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość jasnych zasad pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do doby od złożenia wniosku przez danego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale także właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 000 zł. Co istotne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu finansów i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zatwierdzić wszystkie warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane poprawki.

Kredyt przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. we Włocławku. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też z pomocy zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny okres udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na rachunek bankowy lub przekazać osobiście w gotówce. Klient może standardowo regulować comiesięczne raty albo spłacić całą wartość na koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu we Włocławku, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania we Włocławku. W celu wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu należy zawrzeć imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer komórkowy oraz preferowana godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki i numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są też zdjęcia przedstawiające mieszkanie lub działkę. W przypadku działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy załączyć również mapkę geodezyjną.

Od momentu przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości we Włocławku  zwykle cały proces przyznania pożyczki zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszystkie wymagane dokumenty, tym prędzej można przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu także proponowane odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy można umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości we Włocławku – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych we Włocławku – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości we Włocławku, #pożyczka pod zastaw hipoteczny we Włocławku, #pożyczki pod zastaw mieszkania we Włocławku, #pożyczka pod hipotekę mieszkania we Włocławku, #pożyczki pod zastaw domu we Włocławku, #pożyczka pod hipotekę domu we Włocławku, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych we Włocławku, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej we Włocławku, #pożyczki dla rolników we Włocławku.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!