Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Wejherowie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, warto zaznajomić się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIK czy ZUS. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wzięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wlicza się również Wejherowo. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze uzgadniamy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie przedstawić najbardziej opłacalną ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład oddłużenie, ale także realizacja planów i marzeń. Można zatem uregulować również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Wejherowie, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy szczególnie istotne jest ich bezpieczeństwo i świadomość przejrzystych zasad pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do 24 godzin od złożenia wniosku przez danego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 000 zł. Co istotne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany za darmo. Klient nie ponosi zatem jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zaakceptować wszystkie warunki. W innym przypadku ma możliwość wnioskować o preferowane poprawki.

Pożyczkę udzielamy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Wejherowie. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać również z pomocy chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta kwotę można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać osobiście w gotówce. Klient może standardowo regulować comiesięczne raty albo uregulować całą wartość na koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Wejherowie, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Wejherowie. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba zawrzeć imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne informacje to numer komórkowy i preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, wysokości pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są również fotografie dokumentujące budynek lub działkę rolną. W kwestii działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba dołączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Wejherowie zwykle cały proces przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym prędzej możemy przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje draft umowy. Są mu również przedstawione odpowiednie warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy możemy uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości podpisujemy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Wejherowie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Wejherowie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Wejherowie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Wejherowie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Wejherowie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Wejherowie, #pożyczki pod zastaw domu w Wejherowie, #pożyczka pod hipotekę domu w Wejherowie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Wejherowie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Wejherowie, #pożyczki dla rolników w Wejherowie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!