Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Warszawie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku albo innej instytucji, warto zapoznać się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak BIK lub ZUS. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wchodzi również Warszawa. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim dopasowujemy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja przedsięwzięć oraz marzeń. Można wobec tego spłacić również dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Warszawie, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo oraz pewność co do jasnych warunków kredytu. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję do doby od wnioskowania przez danego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw hipoteczny wynosi 30 tysięcy złotych. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z obszaru finansów i gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zaakceptować wszystkie warunki. W innym przypadku ma możliwość zasugerować preferowane poprawki.

Kredyt udzielamy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Warszawie. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać również z pomocy chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres udzielenia pożyczki pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od konkretnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na konto bankowe albo przekazać osobiście gotówką. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc lub spłacić całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Warszawie, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Warszawie. W celu wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną odpowiedź.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu trzeba podać imię i nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne dane to numer telefonu oraz preferowana godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, wysokości kredytu i numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są również zdjęcia dokumentujące budynek albo działkę. W przypadku działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy załączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Warszawie zazwyczaj cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszystkie potrzebne dokumenty, tym prędzej można przyznać pożyczkę. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje draft umowy. Są mu również przedstawione konkretne warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy można uzgodnić spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Warszawie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Warszawie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Warszawie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Warszawie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Warszawie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Warszawie, #pożyczki pod zastaw domu w Warszawie, #pożyczka pod hipotekę domu w Warszawie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Warszawie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Warszawie, #pożyczki dla rolników w Warszawie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!