Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Wałbrzychu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku albo podobnej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach instytucji, takich jak KRD czy ZUS. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być zaciągnięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się także Wałbrzych. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim uzgadniamy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja planów i potrzeb. Można zatem uregulować także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Wałbrzychu, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy szczególnie ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa i pewność co do klarownych warunków pożyczki. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu doby od wnioskowania przez konkretnego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw hipoteczny wynosi 30 tysięcy złotych. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zaakceptować wszystkie warunki. Alternatywnie ma możliwość zasugerować preferowane zmiany.

Pożyczkę udzielamy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Wałbrzychu. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także z pomocy zaufanej osoby, która posiada nieruchomość i wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres udzielenia pożyczki pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta środki można otrzymać na rachunek bankowy albo przekazać osobiście w gotówce. Klient może normalnie płacić raty co miesiąc albo uregulować całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Wałbrzychu, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Wałbrzychu. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo albo wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu należy zawrzeć imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne dane to numer telefonu i możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki i numerze księgi wieczystej. Należy od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także zdjęcia przedstawiające budynek albo działkę. W kwestii działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy dołączyć również mapkę geodezyjną.

Od chwili złożenia wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Wałbrzychu zazwyczaj cały proces przyznania pożyczki zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie potrzebne dokumenty, tym prędzej możemy przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji szkicu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny podpisujemy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Wałbrzuchu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Wałbrzuchu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Wałbrzychu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Wałbrzychu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Wałbrzychu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Wałbrzychu, #pożyczki pod zastaw domu w Wałbrzychu, #pożyczka pod hipotekę domu w Wałbrzychu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Wałbrzychu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Wałbrzychu, #pożyczki dla rolników w Wałbrzychu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!