Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tychach

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku albo innej instytucji, warto zaznajomić się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach przedsiębiorstw, takich jak BIK lub US. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być zaciągnięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wlicza się również Tychy. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze uzgadniamy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie przedstawić najbardziej opłacalną ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to na przykład oddłużenie, ale także realizacja planów i potrzeb. Można wobec tego spłacić również dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tychach, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności szczególnie ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa i świadomość przejrzystych warunków kredytu. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale również właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw nieruchomości to 30 000 zł. Co ważne, jest możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z zakresu finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zatwierdzić wszystkie warunki. W innym przypadku ma możliwość wnioskować o preferowane poprawki.

Pożyczkę udzielamy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Tychach. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać również ze wsparcia chętnej osoby, która posiada nieruchomość i wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny czas udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można przesłać na konto bankowe albo przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może standardowo płacić comiesięczne raty lub spłacić całą wartość na koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Tychach, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Tychach. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu trzeba podać imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne potrzebne dane to numer komórkowy i możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, wysokości kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Należy od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są również zdjęcia dokumentujące budynek albo działkę rolną. W przypadku działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba uwzględnić również mapkę geodezyjną.

Od momentu przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Tychach zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszystkie wymagane dokumenty, tym prędzej można przyznać pożyczkę. Po sprawdzeniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Zostają mu również proponowane konkretne warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji szkicu umowy można uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości podpisujemy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Tychach – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Tychach – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tychach, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Tychach, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Tychach, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Tychach, #pożyczki pod zastaw domu w Tychach, #pożyczka pod hipotekę domu w Tychach, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Tychach, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Tychach, #pożyczki dla rolników w Tychach.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!