Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Toruniu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku albo innej instytucji, warto zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach przedsiębiorstw, takich jak BIG czy ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wlicza się także Toruń. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zaproponować najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja przedsięwzięć i marzeń. Można zatem uregulować również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład egzekucję komorniczą.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Toruniu, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej pracy szczególnie istotne jest ich bezpieczeństwo i świadomość jasnych zasad kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez konkretnego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale również właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 000 zł. Co istotne, jest możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z zakresu finansów i gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zatwierdzić wszystkie warunki. Alternatywnie może wnioskować o preferowane zmiany.

Kredyt udzielamy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Toruniu. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać także z pomocy zaufanej osoby, która posiada nieruchomość i wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe albo przekazać fizycznie gotówką. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc lub uregulować całą wartość pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Toruniu, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Toruniu. W celu wnioskowania o kredyt nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo albo wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną decyzję.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu należy zawrzeć imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne potrzebne informacje to numer komórkowy i możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie kredytu i numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są także zdjęcia przedstawiające mieszkanie albo działkę. W kwestii działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy dołączyć również mapkę geodezyjną.

Od chwili złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Toruniu zazwyczaj cały proces przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszelkie wymagane dokumenty, tym szybciej możemy przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient dostaje draft umowy. Są mu również proponowane konkretne warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu projektu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Toruniu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Toruniu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Toruniu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Toruniu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Toruniu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Toruniu, #pożyczki pod zastaw domu w Toruniu, #pożyczka pod hipotekę domu w Toruniu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Toruniu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Toruniu, #pożyczki dla rolników w Toruniu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!