Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku lub innej instytucji, warto zaznajomić się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach przedsiębiorstw, takich jak BIG albo US. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być zaciągnięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wchodzi także Tomaszów Mazowiecki. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze dopasowujemy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zapewnić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja planów i marzeń. Można wobec tego spłacić również dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności bardzo istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa i pewność co do przejrzystych zasad kredytu. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez konkretnego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości to 30 000 zł. Co istotne, jest możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z zakresu kapitału oraz gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest analizowany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zaakceptować wszystkie warunki. W innym przypadku ma możliwość wnioskować o preferowane zmiany.

Kredyt przyznajemy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Tomaszowie Mazowieckim. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także z pomocy zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od indywidualnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na rachunek bankowy lub przekazać fizycznie gotówką. Klient może standardowo płacić comiesięczne raty lub spłacić całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Tomaszowie Mazowieckim, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim. W celu wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku należy podać imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer komórkowy i preferowana godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, wysokości kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są także zdjęcia dokumentujące budynek lub działkę rolną. W przypadku działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy dołączyć również mapkę geodezyjną.

Od momentu przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim  zazwyczaj cały proces przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie potrzebne dokumenty, tym szybciej możemy przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient dostaje draft umowy. Zostają mu również proponowane konkretne warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji szkicu umowy możemy uzgodnić spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Tomaszowie Mazowieckim – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Tomaszowie Mazowieckim, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim, #pożyczki pod zastaw domu w Tomaszowie Mazowieckim, #pożyczka pod hipotekę domu w Tomaszowie Mazowieckim, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Tomaszowie Mazowieckim, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Tomaszowie Mazowieckim, #pożyczki dla rolników w Tomaszowie Mazowieckim.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!