Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tczewie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku albo podobnej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach przedsiębiorstw, takich jak BIK czy ZUS. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wlicza się również Tczew. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze dopasowujemy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja przedsięwzięć oraz marzeń. Można wobec tego uregulować również dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tczewie, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy bardzo istotne jest ich bezpieczeństwo oraz świadomość klarownych warunków pożyczki. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu doby od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw hipoteczny wynosi 30 tysięcy złotych. Co istotne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru kapitału i gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zatwierdzić wszystkie warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane zmiany.

Kredyt udzielamy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Tczewie. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać również z pomocy chętnej osoby, która posiada nieruchomość oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny okres udzielenia kredytu pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można przesłać na konto bankowe albo przekazać osobiście w formie gotówki. Klient może standardowo płacić raty co miesiąc lub uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Tczewie, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Tczewie. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną decyzję.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku trzeba podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer komórkowy oraz możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, kwocie pożyczki i numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są również fotografie dokumentujące dom albo działkę rolną. W przypadku działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba dołączyć także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Tczewie zazwyczaj cała procedura przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie wymagane dokumenty, tym prędzej możemy przyznać pożyczkę. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu również proponowane odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji draftu umowy możemy uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Tczewie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Tczewie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tczewie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Tczewie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Tczewie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Tczewie, #pożyczki pod zastaw domu w Tczewie, #pożyczka pod hipotekę domu w Tczewie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Tczewie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Tczewie, #pożyczki dla rolników w Tczewie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!