Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tarnowskich Górach

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIK albo ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się także Tarnowskie Góry. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze tworzymy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zapewnić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to na przykład oddłużenie, ale także realizacja planów oraz marzeń. Można zatem spłacić również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby egzekucję komorniczą.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tarnowskich Górach, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności szczególnie ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz pewność co do przejrzystych warunków pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu doby od złożenia wniosku przez danego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw nieruchomości wynosi 30 000 zł. Co ważne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu kapitału i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. W innym przypadku może zasugerować preferowane zmiany.

Kredyt udzielamy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Tarnowskich Górach. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także z pomocy zaufanej osoby, która posiada nieruchomość oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas udzielenia kredytu pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od konkretnych wymagań klienta kwotę można przesłać na konto bankowe lub przekazać osobiście w formie gotówki. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc albo spłacić całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Tarnowskich Górach, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Tarnowskich Górach. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną decyzję.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku należy podać imię i nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne dane to numer telefonu oraz możliwa godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki i numerze księgi wieczystej. Należy od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także zdjęcia przedstawiające budynek lub działkę rolną. W przypadku działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba dołączyć również wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Tarnowskich Górach zwykle cała procedura przyznania finansowania zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie wymagane dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu również przedstawione odpowiednie warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu projektu umowy można uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Tarnowskich Górach – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Tarnowskich Górach – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tarnowskich Górach, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Tarnowskich Górach, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Tarnowskich Górach, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Tarnowskich Górach, #pożyczki pod zastaw domu w Tarnowskich Górach, #pożyczka pod hipotekę domu w Tarnowskich Górach, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Tarnowskich Górach, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Tarnowskich Górach, #pożyczki dla rolników w Tarnowskich Górach.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!