Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tarnowie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak KRD czy US. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wchodzi też Tarnów. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. W trakcie naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze dopasowujemy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład oddłużenie, ale także realizacja planów i potrzeb. Można zatem spłacić również dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład egzekucję komorniczą.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tarnowie, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy szczególnie istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa i świadomość klarownych zasad pożyczki. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez konkretnego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i lokali, ale również właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw hipoteczny wynosi 30 tysięcy złotych. Co istotne, jest możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z zakresu kapitału i ekonomii. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zaakceptować wszystkie warunki. Alternatywnie ma możliwość zasugerować preferowane poprawki.

Pożyczkę przyznajemy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Tarnowie. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać też z pomocy zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas udzielenia kredytu pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać osobiście gotówką. Klient może standardowo płacić raty co miesiąc lub spłacić całą wartość na koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Tarnowie, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Tarnowie. W celu wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku należy podać imię i nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne informacje to numer komórkowy i możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, kwocie pożyczki i numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są też zdjęcia dokumentujące budynek lub działkę. W przypadku działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy uwzględnić również mapkę geodezyjną.

Od momentu przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Tarnowie zwykle cały proces przyznania pożyczki zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszelkie wymagane dokumenty, tym szybciej możemy przyznać pożyczkę. Po weryfikacji wniosku klient dostaje draft umowy. Są mu również przedstawione konkretne warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji projektu umowy możemy umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny podpisujemy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Tarnowie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Tarnowie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tarnowie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Tarnowie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Tarnowie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Tarnowie, #pożyczki pod zastaw domu w Tarnowie, #pożyczka pod hipotekę domu w Tarnowie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Tarnowie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Tarnowie, #pożyczki dla rolników w Tarnowie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!