Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tarnobrzegu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, warto zapoznać się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach instytucji, takich jak BIK albo ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wlicza się także Tarnobrzeg. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja planów oraz potrzeb. Można zatem spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład egzekucję komorniczą.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tarnobrzegu, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo oraz świadomość jasnych zasad pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do doby od złożenia wniosku przez danego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw hipoteczny to 30 tysięcy złotych. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane poprawki.

Pożyczkę udzielamy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Tarnobrzegu. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać także z pomocy zaufanej osoby, która posiada nieruchomość oraz udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania kredytu pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od konkretnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na rachunek bankowy lub przekazać fizycznie w gotówce. Klient może normalnie płacić comiesięczne raty lub spłacić całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Tarnobrzegu, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Tarnobrzegu. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną decyzję.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku należy zawrzeć imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne dane to numer komórkowy oraz preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są także zdjęcia przedstawiające dom lub działkę. W przypadku działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy uwzględnić również wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Tarnobrzegu zwykle cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszelkie potrzebne dokumenty, tym prędzej można przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje draft umowy. Są mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy można umówić się na spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Tarnobrzegu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Tarnobrzegu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Tarnobrzegu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Tarnobrzegu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Tarnobrzegu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Tarnobrzegu, #pożyczki pod zastaw domu w Tarnobrzegu, #pożyczka pod hipotekę domu w Tarnobrzegu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Tarnobrzegu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Tarnobrzegu, #pożyczki dla rolników w Tarnobrzegu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!