Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Szczecinie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku albo innej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach przedsiębiorstw, takich jak KRD lub ZUS. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wchodzi także Szczecin. Wspieramy każdego właściciela firmy, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. W trakcie naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze tworzymy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to na przykład oddłużenie, ale także realizacja planów oraz marzeń. Można zatem spłacić również dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Szczecinie, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności bardzo istotne jest ich bezpieczeństwo oraz pewność co do klarownych warunków pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do 24 godzin od wnioskowania przez konkretnego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 tysięcy złotych. Co istotne, jest możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. W innym przypadku ma możliwość zasugerować preferowane zmiany.

Kredyt przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Szczecinie. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także ze wsparcia zaufanej osoby, która posiada nieruchomość oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny czas udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od indywidualnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe albo przekazać fizycznie w gotówce. Klient może standardowo regulować comiesięczne raty albo spłacić całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Szczecinie, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Szczecinie. W celu wnioskowania o kredyt nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo albo wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku należy podać imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne potrzebne informacje to numer telefonu oraz preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, wysokości pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są także zdjęcia dokumentujące mieszkanie albo działkę rolną. W przypadku działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba uwzględnić też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Szczecinie zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie potrzebne dokumenty, tym prędzej możemy przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient dostaje draft umowy. Zostają mu również przedstawione konkretne warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy możemy umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości podpisujemy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Szczecinie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Szczecinie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Szczecinie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Szczecinie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Szczecinie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Szczecinie, #pożyczki pod zastaw domu w Szczecinie, #pożyczka pod hipotekę domu w Szczecinie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Szczecinie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Szczecinie, #pożyczki dla rolników w Szczecinie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!