Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Świętochłowicach

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach przedsiębiorstw, takich jak KRD czy US. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na co zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wlicza się również Świętochłowice. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim tworzymy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy przedstawić najbardziej korzystną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to przykładowo oddłużenie, ale także realizacja planów oraz marzeń. Można zatem uregulować również dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Świętochłowicach, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy bardzo istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz pewność co do jasnych zasad kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję do doby od złożenia wniosku przez konkretnego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 000 zł. Co istotne, jest szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z zakresu finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zatwierdzić postawione warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Świętochłowicach. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać również ze wsparcia chętnej osoby, która posiada nieruchomość oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od konkretnych wymagań klienta kwotę można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może standardowo płacić comiesięczne raty lub uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Świętochłowicach, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Świętochłowicach. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną decyzję.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba zawrzeć imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne informacje to numer komórkowy oraz preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, wysokości kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są również zdjęcia dokumentujące dom lub działkę. W kwestii działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba uwzględnić też mapkę geodezyjną.

Od chwili złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Świętochłowicach zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszystkie wymagane dokumenty, tym szybciej możemy przyznać pożyczkę. Po przeanalizowaniu wniosku klient dostaje draft umowy. Są mu również proponowane odpowiednie warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Świętochłowicach – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Świętochłowicach – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Świętochłowicach, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Świętochłowicach, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Świętochłowicach, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Świętochłowicach, #pożyczki pod zastaw domu w Świętochłowicach, #pożyczka pod hipotekę domu w Świętochłowicach, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Świętochłowicach, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Świętochłowicach, #pożyczki dla rolników w Świętochłowicach.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!