Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Świdnicy

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub innej instytucji, warto zaznajomić się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach przedsiębiorstw, takich jak BIG czy US. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wzięta w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wlicza się również Świdnica. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze tworzymy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy przedstawić najbardziej opłacalną ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można zatem spłacić również dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Świdnicy, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo i pewność co do jasnych zasad pożyczki. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale również właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw hipoteczny to 30 000 zł. Co ważne, jest możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z obszaru finansów i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zaakceptować wszystkie warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę udzielamy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Świdnicy. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać również z pomocy chętnej osoby, która posiada nieruchomość i wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania kredytu pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe lub przekazać fizycznie w gotówce. Klient może normalnie płacić raty co miesiąc lub spłacić całą wartość pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Świdnicy, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Świdnicy. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną decyzję.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu trzeba zawrzeć imię i nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer telefonu i możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, wysokości pożyczki i numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są również fotografie dokumentujące mieszkanie lub działkę. W przypadku działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba dołączyć także mapkę geodezyjną.

Od momentu przesłania wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Świdnicy zazwyczaj cały proces przyznania finansowania zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszystkie wymagane dokumenty, tym prędzej możemy przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Zostają mu również przedstawione konkretne warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji projektu umowy możemy umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny podpisujemy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Świdnicy – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Świdnicy – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Świdnicy, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Świdnicy, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Świdnicy, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Świdnicy, #pożyczki pod zastaw domu w Świdnicy, #pożyczka pod hipotekę domu w Świdnicy, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Świdnicy, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Świdnicy, #pożyczki dla rolników w Świdnicy.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!