Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Suwałkach

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku albo innej instytucji, warto zaznajomić się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak BIK albo ZUS. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wlicza się też Suwałki. Wspieramy każdego właściciela firmy, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. W trakcie naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej korzystną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to na przykład oddłużenie, jak również realizacja planów oraz potrzeb. Można zatem uregulować także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Suwałkach, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności bardzo ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz pewność co do klarownych warunków kredytu. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do doby od wnioskowania przez danego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw nieruchomości wynosi 30 000 zł. Co ważne, jest szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru kapitału i ekonomii. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zatwierdzić wszystkie warunki. Alternatywnie ma możliwość wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Suwałkach. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też z pomocy zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na rachunek bankowy albo przekazać osobiście w formie gotówki. Klient może normalnie płacić raty co miesiąc lub uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Suwałkach, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Suwałkach. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu trzeba podać imię i nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne informacje to numer komórkowy oraz możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, kwocie kredytu i numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są też zdjęcia przedstawiające mieszkanie albo działkę rolną. W kwestii działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba uwzględnić również wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Suwałkach  zazwyczaj cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszelkie wymagane dokumenty, tym szybciej możemy przyznać pożyczkę. Po sprawdzeniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy możemy umówić się na spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Suwałkach – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Suwałkach – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Suwałkach, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Suwałkach, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Suwałkach, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Suwałkach, #pożyczki pod zastaw domu w Suwałkach, #pożyczka pod hipotekę domu w Suwałkach, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Suwałkach, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Suwałkach, #pożyczki dla rolników w Suwałkach.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!