Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Starogardzie Gdańskim

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku albo podobnej instytucji, warto zapoznać się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach przedsiębiorstw, takich jak BIG czy ZUS. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wlicza się także Starogard Gdański. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim uzgadniamy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to na przykład oddłużenie, jak również realizacja planów i marzeń. Można wobec tego uregulować również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby egzekucję komorniczą.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Starogardzie Gdańskim, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności szczególnie ważne jest ich bezpieczeństwo i świadomość klarownych warunków pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję do doby od złożenia wniosku przez danego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale także właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 tysięcy złotych. Co ważne, jest możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z zakresu finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zatwierdzić postawione warunki. W innym przypadku może zasugerować preferowane poprawki.

Pożyczkę przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Starogardzie Gdańskim. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także ze wsparcia zaufanej osoby, która posiada nieruchomość i wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na konto bankowe albo przekazać fizycznie gotówką. Klient może normalnie płacić comiesięczne raty lub uregulować całą wartość na koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Starogardzie Gdańskim, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Starogardzie Gdańskim. W celu wnioskowania o kredyt nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku należy zawrzeć imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne potrzebne dane to numer komórkowy i preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Należy od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są także fotografie dokumentujące mieszkanie albo działkę. W kwestii działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy dołączyć również wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Starogardzie Gdańskim   zazwyczaj cała procedura przyznania finansowania zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszelkie wymagane dokumenty, tym szybciej możemy przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient dostaje projekt umowy. Są mu również przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji szkicu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Starogardzie Gdańskim – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Starogardzie Gdańskim – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Starogardzie Gdańskim, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Starogardzie Gdańskim, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Starogardzie Gdańskim, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Starogardzie Gdańskim, #pożyczki pod zastaw domu w Starogardzie Gdańskim, #pożyczka pod hipotekę domu w Starogardzie Gdańskim, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Starogardzie Gdańskim, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Starogardzie Gdańskim, #pożyczki dla rolników w Starogardzie Gdańskim.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!