Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Stargardzie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub innej instytucji, warto zaznajomić się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach instytucji, takich jak KRD lub ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wchodzi też Stargard. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja przedsięwzięć oraz marzeń. Można wobec tego uregulować również dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Stargardzie, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności bardzo istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość jasnych warunków pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do 24 godzin od wnioskowania przez konkretnego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i lokali, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw hipoteczny to 30 tysięcy złotych. Co istotne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z zakresu kapitału i gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zatwierdzić postawione warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane zmiany.

Kredyt przyznajemy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Stargardzie. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać też z pomocy chętnej osoby, która posiada nieruchomość oraz wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny czas udzielenia pożyczki pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na rachunek bankowy lub przekazać fizycznie w gotówce. Klient może standardowo płacić comiesięczne raty lub uregulować całą wartość pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Stargardzie, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Stargardzie. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną decyzję.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu należy podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne potrzebne dane to numer komórkowy oraz możliwa godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki i numerze księgi wieczystej. Należy od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są też fotografie dokumentujące mieszkanie lub działkę. W kwestii działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba uwzględnić również wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Stargardzie   zazwyczaj cały proces przyznania finansowania zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie wymagane dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient otrzymuje draft umowy. Zostają mu również proponowane konkretne warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy można uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny podpisujemy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Stargardzie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Stargardzie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Stargardzie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Stargardzie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Stargardzie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Stargardzie, #pożyczki pod zastaw domu w Stargardzie, #pożyczka pod hipotekę domu w Stargardzie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Stargardzie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Stargardzie, #pożyczki dla rolników w Stargardzie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!