Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Starachowicach

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku albo podobnej instytucji, warto zapoznać się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak KRD albo US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wchodzi również Starachowice. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja planów i potrzeb. Można wobec tego uregulować także dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Starachowicach, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy szczególnie ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa i świadomość przejrzystych warunków pożyczki. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję do doby od złożenia wniosku przez danego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i lokali, ale też właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw hipoteczny to 30 tysięcy złotych. Co ważne, jest szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z zakresu kapitału i ekonomii. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zatwierdzić postawione warunki. Alternatywnie ma możliwość wnioskować o preferowane poprawki.

Pożyczkę przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Starachowicach. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać również ze wsparcia chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny okres udzielenia kredytu pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta środki można otrzymać na rachunek bankowy albo przekazać osobiście gotówką. Klient może standardowo płacić raty co miesiąc lub uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Starachowicach, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Starachowicach. W celu wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną odpowiedź.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku trzeba zawrzeć imię i nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer komórkowy i możliwa godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, wysokości pożyczki i numerze księgi wieczystej. Należy od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są również zdjęcia dokumentujące budynek albo działkę rolną. W przypadku działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba załączyć też mapkę geodezyjną.

Od chwili przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Starachowicach zwykle cały proces przyznania pożyczki zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie potrzebne dokumenty, tym prędzej można przyznać pożyczkę. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje draft umowy. Zostają mu także proponowane konkretne warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji szkicu umowy można uzgodnić spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Starachowicach – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Starachowicach – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Starachowicach, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Starachowicach, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Starachowicach, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Starachowicach, #pożyczki pod zastaw domu w Starachowicach, #pożyczka pod hipotekę domu w Starachowicach, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Starachowicach, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Starachowicach, #pożyczki dla rolników w Starachowicach.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!