Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Stalowej Woli

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku lub innej instytucji, warto zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIK albo ZUS. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się też Stalowa Wola. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Przez cały czas nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim dopasowujemy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie przedstawić najbardziej opłacalną ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja przedsięwzięć oraz marzeń. Można wobec tego uregulować także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Stalowej Woli, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy bardzo istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość przejrzystych zasad kredytu. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez konkretnego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości to 30 000 zł. Co istotne, jest możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z obszaru finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zaakceptować wszystkie warunki. W innym przypadku ma możliwość wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Stalowej Woli. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać też ze wsparcia chętnej osoby, która posiada nieruchomość oraz wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania pożyczki pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe lub przekazać osobiście w gotówce. Klient może normalnie płacić raty co miesiąc lub uregulować całość pożyczki na koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Stalowej Woli, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Stalowej Woli. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną odpowiedź.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba zawrzeć imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer komórkowy oraz możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są też zdjęcia dokumentujące dom lub działkę rolną. W przypadku działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy dołączyć również wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Stalowej Woli zwykle cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszelkie potrzebne dokumenty, tym prędzej można przyznać pożyczkę. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje draft umowy. Zostają mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji projektu umowy można umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości podpisujemy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Stalowej Woli – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Stalowej Woli – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Stalowej Woli, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Stalowej Woli, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Stalowej Woli, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Stalowej Woli, #pożyczki pod zastaw domu w Stalowej Woli, #pożyczka pod hipotekę domu w Stalowej Woli, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Stalowej Woli, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Stalowej Woli, #pożyczki dla rolników w Stalowej Woli.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!