Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Sosnowcu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku albo innej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach instytucji, takich jak BIG czy US. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wzięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na jaki cel przeznaczono fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wlicza się również Sosnowiec. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze tworzymy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy przedstawić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja przedsięwzięć oraz marzeń. Można wobec tego uregulować również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład egzekucję komorniczą.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Sosnowcu, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy szczególnie ważne jest ich bezpieczeństwo oraz świadomość jasnych zasad kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez konkretnego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Areał gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw hipoteczny to 30 tysięcy złotych. Co ważne, jest szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z zakresu finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zatwierdzić postawione warunki. W innym przypadku może zasugerować preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Sosnowcu. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać również z pomocy zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny okres udzielenia kredytu pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe albo przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc albo uregulować całą wartość pod koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Sosnowcu, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Sosnowcu. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną odpowiedź.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku trzeba podać imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne informacje to numer telefonu oraz preferowana godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są również fotografie dokumentujące dom albo działkę rolną. W kwestii działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba uwzględnić również mapkę geodezyjną.

Od momentu złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Sosnowcu zwykle cała procedura przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszelkie wymagane dokumenty, tym szybciej możemy przyznać pożyczkę. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje draft umowy. Są mu również proponowane konkretne warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji draftu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Sosnowcu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Sosnowcu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Sosnowcu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Sosnowcu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Sosnowcu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Sosnowcu, #pożyczki pod zastaw domu w Sosnowcu, #pożyczka pod hipotekę domu w Sosnowcu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Sosnowcu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Sosnowcu, #pożyczki dla rolników w Sosnowcu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!