Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Słupsku

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub innej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach przedsiębiorstw, takich jak BIG lub ZUS. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel przeznaczono środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wlicza się również Słupsk. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to przykładowo oddłużenie, ale także realizacja planów oraz marzeń. Można wobec tego uregulować także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Słupsku, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy bardzo istotne jest ich bezpieczeństwo oraz pewność co do jasnych zasad pożyczki. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu doby od wnioskowania przez konkretnego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 tysięcy złotych. Co istotne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z zakresu kapitału i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zatwierdzić wszystkie warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Słupsku. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać również z pomocy chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na konto bankowe lub przekazać osobiście gotówką. Klient może normalnie regulować raty co miesiąc albo uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Słupsku, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Słupsku. W celu wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną decyzję.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne potrzebne informacje to numer komórkowy oraz preferowana godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki i numerze księgi wieczystej. Należy od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są również fotografie dokumentujące mieszkanie lub działkę. W kwestii działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy uwzględnić również wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Słupsku zwykle cała procedura przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszelkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient dostaje draft umowy. Są mu także proponowane odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji projektu umowy można umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Słupsku – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Słupsku – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Słupsku, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Słupsku, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Słupsku, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Słupsku, #pożyczki pod zastaw domu w Słupsku, #pożyczka pod hipotekę domu w Słupsku, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Słupsku, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Słupsku, #pożyczki dla rolników w Słupsku.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!