Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Skierniewicach

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku albo innej instytucji, warto zapoznać się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIK lub ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wlicza się także Skierniewice. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Przez cały czas nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim dopasowujemy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy przedstawić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja planów oraz marzeń. Można zatem uregulować także dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład egzekucję komorniczą.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Skierniewicach, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo oraz pewność co do jasnych zasad kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję do doby od złożenia wniosku przez konkretnego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw hipoteczny to 30 tysięcy złotych. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zaakceptować wszystkie warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane poprawki.

Kredyt udzielamy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Skierniewicach. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać także z pomocy chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny czas udzielenia pożyczki pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od konkretnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na konto bankowe albo przekazać osobiście w gotówce. Klient może standardowo regulować comiesięczne raty albo uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Skierniewicach, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Skierniewicach. W celu wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu należy podać imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer telefonu oraz możliwa godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, wysokości kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Należy od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także zdjęcia dokumentujące budynek albo działkę rolną. W przypadku działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba załączyć też mapkę geodezyjną.

Od chwili przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Skierniewicach   zazwyczaj cała procedura przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie wymagane dokumenty, tym prędzej można przyznać pożyczkę. Po sprawdzeniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu także przedstawione konkretne warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu projektu umowy można umówić się na spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Skierniewicach – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Skierniewicach – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Skierniewicach, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Skierniewicach, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Skierniewicach, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Skierniewicach, #pożyczki pod zastaw domu w Skierniewicach, #pożyczka pod hipotekę domu w Skierniewicach, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Skierniewicach, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Skierniewicach, #pożyczki dla rolników w Skierniewicach.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!