Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Skarżysku-Kamiennej

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku albo innej instytucji, warto zaznajomić się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIK lub ZUS. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wzięta na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wlicza się również Skarżysko-Kamienna. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim tworzymy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład oddłużenie, jak również realizacja planów i potrzeb. Można wobec tego uregulować także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Skarżysku-Kamiennej, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo i pewność co do klarownych warunków kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu doby od wnioskowania przez danego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Areał gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw nieruchomości to 30 000 zł. Co ważne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z zakresu finansów i gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zatwierdzić wszystkie warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane zmiany.

Kredyt przyznajemy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Skarżysku-Kamiennej. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać również z pomocy zaufanej osoby, która posiada nieruchomość i udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od indywidualnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na konto bankowe albo przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc lub uregulować całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Skarżysku-Kamiennej, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Skarżysku-Kamiennej. W celu wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku należy podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne dane to numer komórkowy i preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, wysokości kredytu i numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są również fotografie dokumentujące dom albo działkę. W przypadku działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy załączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Skarżysku-Kamiennej zazwyczaj cały proces przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie wymagane dokumenty, tym prędzej możemy przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy możemy umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Skarżysku-Kamiennej – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Skarżysku-Kamiennej – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Skarżysku-Kamiennej, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Skarżysku-Kamiennej, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Skarżysku-Kamiennej, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Skarżysku-Kamiennej, #pożyczki pod zastaw domu w Skarżysku-Kamiennej, #pożyczka pod hipotekę domu w Skarżysku-Kamiennej, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Skarżysku-Kamiennej, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Skarżysku-Kamiennej, #pożyczki dla rolników w Skarżysku-Kamiennej.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!