Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Siemianowicach Śląskich

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku albo innej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach przedsiębiorstw, takich jak KRD czy ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wzięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wchodzi też Siemianowice Śląskie. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze tworzymy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy przedstawić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to przykładowo oddłużenie, ale także realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można zatem spłacić również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby egzekucję komorniczą.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Siemianowicach Śląskich, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy szczególnie istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa i pewność co do jasnych warunków kredytu. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję do 24 godzin od wnioskowania przez danego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale też właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 000 zł. Co istotne, jest możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z zakresu finansów oraz ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zatwierdzić postawione warunki. Alternatywnie może wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Siemianowicach Śląskich. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też ze wsparcia zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe albo przekazać osobiście gotówką. Klient może standardowo płacić raty co miesiąc albo spłacić całą wartość na koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Siemianowicach Śląskich, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Siemianowicach Śląskich. W celu wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo albo wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną decyzję.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu trzeba podać imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne dane to numer telefonu i preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są też zdjęcia przedstawiające budynek albo działkę rolną. W kwestii działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba dołączyć też mapkę geodezyjną.

Od chwili złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Siemianowicach Śląskich   zazwyczaj cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje draft umowy. Są mu również proponowane odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu projektu umowy można uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości podpisujemy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Siemianowicach Śląskich – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Siemianowicach Śląskich – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Siemianowicach Śląskich, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Siemianowicach Śląskich, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Siemianowicach Śląskich, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Siemianowicach Śląskich, #pożyczki pod zastaw domu w Siemianowicach Śląskich, #pożyczka pod hipotekę domu w Siemianowicach Śląskich, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Siemianowicach Śląskich, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Siemianowicach Śląskich, #pożyczki dla rolników w Siemianowicach Śląskich.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!