Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Siedlcach

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach instytucji, takich jak BIK czy ZUS. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się też Siedlce. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. W trakcie nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim uzgadniamy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zapewnić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja planów i marzeń. Można zatem spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Siedlcach, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności bardzo ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa i świadomość jasnych zasad kredytu. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję do 24 godzin od złożenia wniosku przez konkretnego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i lokali, ale również właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw hipoteczny to 30 tysięcy złotych. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z obszaru finansów oraz ekonomii. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zaakceptować postawione warunki. Alternatywnie ma możliwość zasugerować preferowane poprawki.

Kredyt przyznajemy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Siedlcach. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać też ze wsparcia chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny okres udzielenia pożyczki pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na konto bankowe lub przekazać osobiście w formie gotówki. Klient może standardowo regulować comiesięczne raty lub spłacić całą wartość na koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Siedlcach, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Siedlcach. W celu wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba zawrzeć imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer komórkowy i możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Należy od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są też zdjęcia dokumentujące dom lub działkę rolną. W kwestii działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy załączyć również wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Siedlcach  zazwyczaj cały proces przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie potrzebne dokumenty, tym prędzej można przyznać pożyczkę. Po weryfikacji wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu także proponowane konkretne warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu projektu umowy można umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny podpisujemy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Siedlach – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Siedlcach – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Siedlcach, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Siedlcach, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Siedlcach, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Siedlcach, #pożyczki pod zastaw domu w Siedlcach, #pożyczka pod hipotekę domu w Siedlcach, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Siedlcach, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Siedlcach, #pożyczki dla rolników w Siedlcach.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!