Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Rzeszowie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku albo podobnej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIG lub US. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wlicza się także Rzeszów. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim formułujemy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zapewnić najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to przykładowo oddłużenie, ale także realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można wobec tego uregulować także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby egzekucję komorniczą.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Rzeszowie, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności bardzo ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa i pewność co do klarownych zasad pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do 24 godzin od złożenia wniosku przez danego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw hipoteczny wynosi 30 000 zł. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów i ekonomii. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zatwierdzić postawione warunki. Alternatywnie ma możliwość wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Rzeszowie. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także ze wsparcia zaufanej osoby, która posiada nieruchomość i udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres udzielenia kredytu pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na konto bankowe albo przekazać osobiście gotówką. Klient może normalnie płacić raty co miesiąc albo uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Rzeszowie, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Rzeszowie. W celu wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo albo wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną odpowiedź.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu trzeba zawrzeć imię i nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne dane to numer komórkowy i preferowana godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, wysokości pożyczki i numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są także zdjęcia dokumentujące mieszkanie albo działkę rolną. W kwestii działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy uwzględnić również mapkę geodezyjną.

Od chwili przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Rzeszowie zazwyczaj cały proces przyznania finansowania zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać pożyczkę. Po sprawdzeniu wniosku klient otrzymuje draft umowy. Są mu także przedstawione konkretne warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji draftu umowy można uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Rzeszowie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Rzeszowie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Rzeszowie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Rzeszowie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Rzeszowie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Rzeszowie, #pożyczki pod zastaw domu w Rzeszowie, #pożyczka pod hipotekę domu w Rzeszowie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Rzeszowie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Rzeszowie, #pożyczki dla rolników w Rzeszowie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!