Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Rybniku

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku lub podobnej instytucji, warto zaznajomić się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIG czy US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wchodzi także Rybnik. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim tworzymy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zapewnić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja planów oraz marzeń. Można zatem uregulować również dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Rybniku, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy szczególnie ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz pewność co do przejrzystych zasad kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję do doby od złożenia wniosku przez danego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i lokali, ale także właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw hipoteczny to 30 tysięcy złotych. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu finansów oraz ekonomii. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zatwierdzić wszystkie warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane poprawki.

Pożyczkę przyznajemy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Rybniku. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać także z pomocy chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres udzielenia kredytu pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od konkretnych wymagań klienta kwotę można przesłać na konto bankowe lub przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc lub uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Rybniku, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Rybniku. W celu wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną odpowiedź.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku należy podać imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne potrzebne informacje to numer telefonu oraz preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są także zdjęcia przedstawiające budynek lub działkę rolną. W kwestii działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba załączyć również mapkę geodezyjną.

Od chwili przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Rybniku zwykle cała procedura przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszystkie wymagane dokumenty, tym szybciej możemy przyznać pożyczkę. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu również proponowane konkretne warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji szkicu umowy możemy uzgodnić spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny podpisujemy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Rybniku  – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Rybniku – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Rybniku, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Rybniku, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Rybniku, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Rybniku, #pożyczki pod zastaw domu w Rybniku, #pożyczka pod hipotekę domu w Rybniku, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Rybniku, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Rybniku, #pożyczki dla rolników w Rybniku.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!