Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Rumi

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, warto zapoznać się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach przedsiębiorstw, takich jak BIK albo ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wzięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wlicza się także Rumia. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze tworzymy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zapewnić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja planów i marzeń. Można wobec tego uregulować także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Rumi, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy szczególnie ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa i świadomość klarownych warunków pożyczki. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję do doby od złożenia wniosku przez danego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale także właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw hipoteczny wynosi 30 tysięcy złotych. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów i gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zatwierdzić wszystkie warunki. W innym przypadku ma możliwość zasugerować preferowane poprawki.

Pożyczkę udzielamy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Rumi. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także ze wsparcia chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania pożyczki pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od indywidualnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na rachunek bankowy lub przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może standardowo płacić raty co miesiąc albo uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Rumi, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Rumi. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba zawrzeć imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer telefonu i możliwa godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, kwocie pożyczki i numerze księgi wieczystej. Należy od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także fotografie przedstawiające mieszkanie lub działkę. W przypadku działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba załączyć także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Rumi zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszystkie wymagane dokumenty, tym prędzej możemy przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient dostaje draft umowy. Są mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny podpisujemy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Rumi – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Rumi – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Rumi, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Rumi, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Rumi, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Rumi, #pożyczki pod zastaw domu w Rumi, #pożyczka pod hipotekę domu w Rumi, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Rumi, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Rumi, #pożyczki dla rolników w Rumi.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!