Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Radomsku

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku albo podobnej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIK czy US. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel przeznaczono środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wlicza się również Radomsko. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja planów i potrzeb. Można zatem uregulować także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Radomsku, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy szczególnie ważne jest ich bezpieczeństwo i świadomość przejrzystych warunków pożyczki. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku przez konkretnego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale też właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 tysięcy złotych. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru kapitału i gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem jakichkolwiek strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane poprawki.

Kredyt przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Radomsku. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać również ze wsparcia zaufanej osoby, która posiada nieruchomość i udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na konto bankowe albo przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może normalnie płacić raty co miesiąc albo uregulować całą wartość na koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Radomsku, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Radomsku. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku należy podać imię i nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne potrzebne informacje to numer komórkowy i preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, wysokości pożyczki i numerze księgi wieczystej. Warto od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są również zdjęcia dokumentujące dom albo działkę rolną. W kwestii działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy uwzględnić również mapkę geodezyjną.

Od momentu złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Radomsku zwykle cały proces przyznania pożyczki zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie wymagane dokumenty, tym szybciej możemy przyznać pożyczkę. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu także przedstawione konkretne warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji draftu umowy możemy umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości podpisujemy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Radomsku – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Radomsku – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Radomsku, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Radomsku, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Radomsku, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Radomsku, #pożyczki pod zastaw domu w Radomsku, #pożyczka pod hipotekę domu w Radomsku, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Radomsku, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Radomsku, #pożyczki dla rolników w Radomsku.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!