Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Radomiu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku albo innej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach instytucji, takich jak KRD czy US. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być zaciągnięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wchodzi również Radom. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim tworzymy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zaproponować najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja planów oraz potrzeb. Można zatem uregulować również dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Radomiu, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności szczególnie istotne jest ich bezpieczeństwo oraz świadomość jasnych zasad pożyczki. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję do 24 godzin od złożenia wniosku przez danego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Areał gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 000 zł. Co istotne, jest szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu finansów i gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zatwierdzić postawione warunki. W innym przypadku może zasugerować preferowane poprawki.

Kredyt przyznajemy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Radomiu. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać również z pomocy chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny czas udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od indywidualnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe albo przekazać fizycznie w gotówce. Klient może normalnie płacić raty co miesiąc lub uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Radomiu, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Radomiu. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo albo wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu należy zawrzeć imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer komórkowy oraz preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, wysokości pożyczki i numerze księgi wieczystej. Należy od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są również fotografie dokumentujące dom albo działkę rolną. W przypadku działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba dołączyć również mapkę geodezyjną.

Od momentu złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Radomiu zazwyczaj cała procedura przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie wymagane dokumenty, tym szybciej możemy przyznać pożyczkę. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje draft umowy. Zostają mu również przedstawione konkretne warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji projektu umowy możemy uzgodnić spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości podpisujemy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Radomiu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Radomiu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Radomiu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Radomiu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Radomiu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Radomiu, #pożyczki pod zastaw domu w Radomiu, #pożyczka pod hipotekę domu w Radomiu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Radomiu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Radomiu, #pożyczki dla rolników w Radomiu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!