Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Raciborzu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku lub innej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach instytucji, takich jak KRD lub ZUS. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wchodzi też Racibórz. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim dopasowujemy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład oddłużenie, jak również realizacja planów i marzeń. Można zatem spłacić także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład egzekucję komorniczą.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Raciborzu, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej pracy bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo i pewność co do klarownych zasad kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu doby od wnioskowania przez konkretnego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale także właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw hipoteczny to 30 tysięcy złotych. Co ważne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. W innym przypadku ma możliwość wnioskować o preferowane poprawki.

Kredyt przyznajemy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Raciborzu. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też ze wsparcia chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas udzielenia pożyczki pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać fizycznie w gotówce. Klient może standardowo płacić comiesięczne raty lub spłacić całą wartość pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Raciborzu, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Raciborzu. W celu wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku należy podać imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne dane to numer telefonu i preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, wysokości kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są też fotografie przedstawiające dom lub działkę. W kwestii działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba załączyć także mapkę geodezyjną.

Od momentu złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Raciborzu zwykle cała procedura przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie wymagane dokumenty, tym prędzej można przyznać pożyczkę. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje draft umowy. Są mu także proponowane konkretne warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy można uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny podpisujemy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Raciborzu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Raciborzu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Raciborzu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Raciborzu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Raciborzu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Raciborzu, #pożyczki pod zastaw domu w Raciborzu, #pożyczka pod hipotekę domu w Raciborzu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Raciborzu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Raciborzu, #pożyczki dla rolników w Raciborzu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!