Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Puławach

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku lub podobnej instytucji, warto zaznajomić się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIK czy US. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wzięta na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wlicza się również Puławy. Wspieramy każdego właściciela firmy, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim formułujemy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zapewnić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można zatem spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Puławach, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności szczególnie ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa i pewność co do klarownych warunków kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję do 24 godzin od złożenia wniosku przez konkretnego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale również właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw hipoteczny wynosi 30 000 zł. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z obszaru finansów oraz ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zaakceptować postawione warunki. Alternatywnie ma możliwość zasugerować preferowane poprawki.

Kredyt udzielamy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Puławach. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać również ze wsparcia chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres udzielenia pożyczki pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać osobiście w gotówce. Klient może normalnie płacić comiesięczne raty albo spłacić całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Puławach, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Puławach. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną decyzję.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu należy zawrzeć imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne informacje to numer komórkowy i możliwa godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są również fotografie przedstawiające mieszkanie lub działkę. W kwestii działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba dołączyć także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili złożenia wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Puławach zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszelkie potrzebne dokumenty, tym szybciej możemy przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Zostają mu także proponowane konkretne warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji draftu umowy możemy uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Puławach – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Puławach – mapa

 

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Puławach, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Puławach, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Puławach, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Puławach, #pożyczki pod zastaw domu w Puławach, #pożyczka pod hipotekę domu w Puławach, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Puławach, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Puławach, #pożyczki dla rolników w Puławach.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!