Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Przemyślu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku albo innej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach przedsiębiorstw, takich jak BIK albo US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się też Przemyśl. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze tworzymy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to na przykład oddłużenie, jak również realizacja planów oraz marzeń. Można zatem uregulować również dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Przemyślu, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności bardzo istotne jest ich bezpieczeństwo oraz świadomość klarownych warunków pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 000 zł. Co istotne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z zakresu kapitału oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zatwierdzić postawione warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Przemyślu. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też ze wsparcia chętnej osoby, która posiada nieruchomość oraz wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na konto bankowe albo przekazać fizycznie w gotówce. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc albo uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Przemyślu, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Przemyślu. W celu wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo albo wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną odpowiedź.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu trzeba podać imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer komórkowy oraz możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, wysokości pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są też zdjęcia przedstawiające dom albo działkę rolną. W kwestii działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba załączyć także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Przemyślu zwykle cały proces przyznania pożyczki zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać pożyczkę. Po przeanalizowaniu wniosku klient dostaje projekt umowy. Są mu również proponowane konkretne warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy można umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Przemyślu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Przemyślu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Przemyślu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Przemyślu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Przemyślu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Przemyślu, #pożyczki pod zastaw domu w Przemyślu, #pożyczka pod hipotekę domu w Przemyślu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Przemyślu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Przemyślu, #pożyczki dla rolników w Przemyślu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!