Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Pruszkowie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku albo podobnej instytucji, warto zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach przedsiębiorstw, takich jak BIK albo US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wzięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wchodzi również Pruszków. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze dopasowujemy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja przedsięwzięć i marzeń. Można wobec tego spłacić również dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Pruszkowie, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności bardzo istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa i pewność co do klarownych zasad pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu doby od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale również właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw nieruchomości to 30 tysięcy złotych. Co istotne, jest szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z obszaru finansów oraz ekonomii. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zaakceptować wszystkie warunki. Alternatywnie ma możliwość zasugerować preferowane poprawki.

Pożyczkę przyznajemy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Pruszkowie. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać również z pomocy chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny czas udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na rachunek bankowy albo przekazać fizycznie w gotówce. Klient może normalnie regulować comiesięczne raty albo spłacić całą wartość na koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Pruszkowie, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Pruszkowie. W celu wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo albo wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu trzeba podać imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer telefonu i możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, wysokości pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Należy od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są również fotografie dokumentujące mieszkanie albo działkę rolną. W kwestii działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba uwzględnić także mapkę geodezyjną.

Od chwili przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Pruszkowie   zwykle cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszelkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać pożyczkę. Po sprawdzeniu wniosku klient otrzymuje draft umowy. Są mu również proponowane konkretne warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji draftu umowy można uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Pruszkowie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Pruszkowie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Pruszkowie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Pruszkowie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Pruszkowie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Pruszkowie, #pożyczki pod zastaw domu w Pruszkowie, #pożyczka pod hipotekę domu w Pruszkowie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Pruszkowie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Pruszkowie, #pożyczki dla rolników w Pruszkowie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!