Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Poznaniu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku albo innej instytucji, warto zaznajomić się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIK albo US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wzięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wchodzi także Poznań. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim tworzymy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zaproponować najbardziej opłacalną ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja przedsięwzięć oraz marzeń. Można zatem uregulować także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Poznaniu, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo oraz pewność co do jasnych zasad kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez konkretnego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw nieruchomości wynosi 30 000 zł. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z obszaru kapitału oraz ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zaakceptować wszystkie warunki. Alternatywnie ma możliwość zasugerować preferowane poprawki.

Pożyczkę przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Poznaniu. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać także ze wsparcia chętnej osoby, która posiada nieruchomość oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny czas udzielenia kredytu pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta kwotę można przesłać na konto bankowe albo przekazać osobiście w gotówce. Klient może normalnie płacić comiesięczne raty albo uregulować całą wartość na koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Poznaniu, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Poznaniu. W celu wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną odpowiedź.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba zawrzeć imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne potrzebne dane to numer telefonu oraz możliwa godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także fotografie dokumentujące budynek albo działkę rolną. W kwestii działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba załączyć też mapkę geodezyjną.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Poznaniu zazwyczaj cały proces przyznania finansowania zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszelkie wymagane dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy można uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości podpisujemy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Poznaniu- skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Poznaniu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Poznaniu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Poznaniu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Poznaniu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Poznaniu, #pożyczki pod zastaw domu w Poznaniu, #pożyczka pod hipotekę domu w Poznaniu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Poznaniu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Poznaniu, #pożyczki dla rolników w Poznaniu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!