Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Płocku

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku lub podobnej instytucji, warto zaznajomić się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach instytucji, takich jak KRD czy ZUS. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być zaciągnięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wchodzi też Płock. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim uzgadniamy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie zapewnić najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład oddłużenie, ale także realizacja przedsięwzięć oraz marzeń. Można zatem spłacić również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Płocku, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy szczególnie istotne jest ich bezpieczeństwo oraz pewność co do jasnych zasad kredytu. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do 24 godzin od złożenia wniosku przez konkretnego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale także właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 000 zł. Co istotne, jest szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru kapitału i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany za darmo. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zatwierdzić wszystkie warunki. Alternatywnie ma możliwość wnioskować o preferowane poprawki.

Pożyczkę udzielamy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Płocku. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać też z pomocy chętnej osoby, która posiada nieruchomość oraz wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny okres udzielenia kredytu pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe lub przekazać osobiście gotówką. Klient może normalnie płacić raty co miesiąc lub spłacić całą wartość na koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Płocku, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Płocku. W celu wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu trzeba zawrzeć imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne potrzebne dane to numer telefonu oraz możliwa godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, wysokości kredytu i numerze księgi wieczystej. Należy od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są też zdjęcia przedstawiające mieszkanie lub działkę rolną. W kwestii działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy załączyć także mapkę geodezyjną.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Płocku zwykle cała procedura przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient otrzymuje draft umowy. Są mu również przedstawione odpowiednie warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy można umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Płocku – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Płocku – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Płocku, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Płocku, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Płocku, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Płocku, #pożyczki pod zastaw domu w Płocku, #pożyczka pod hipotekę domu w Płocku, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Płocku, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Płocku, #pożyczki dla rolników w Płocku.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!