Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach instytucji, takich jak BIG czy US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wzięta w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wchodzi także Piotrków Trybunalski. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. W trakcie naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim tworzymy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zapewnić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można wobec tego spłacić również dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności bardzo istotne jest ich bezpieczeństwo i świadomość przejrzystych warunków kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję do 24 godzin od wnioskowania przez danego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale również właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 tysięcy złotych. Co istotne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę udzielamy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Piotrkowie Trybunalskim. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać także z pomocy chętnej osoby, która posiada nieruchomość i udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od konkretnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na konto bankowe lub przekazać fizycznie w gotówce. Klient może standardowo płacić raty co miesiąc albo spłacić całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Piotrkowie Trybunalskim, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim. W celu wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną odpowiedź.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu trzeba zawrzeć imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer komórkowy i preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także fotografie przedstawiające budynek lub działkę. W przypadku działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy załączyć także mapkę geodezyjną.

Od momentu przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim  zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszystkie wymagane dokumenty, tym prędzej można przyznać pożyczkę. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu również proponowane konkretne warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji projektu umowy można umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości podpisujemy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Piotrkowie Trybunalskim – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Piotrkowie Trybunalskim, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim, #pożyczki pod zastaw domu w Piotrkowie Trybunalskim, #pożyczka pod hipotekę domu w Piotrkowie Trybunalskim, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Piotrkowie Trybunalskim, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Piotrkowie Trybunalskim, #pożyczki dla rolników w Piotrkowie Trybunalskim.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!