Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Pile

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub innej instytucji, warto zaznajomić się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach instytucji, takich jak BIK lub US. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być zaciągnięta w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się też Piła. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim tworzymy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja planów oraz potrzeb. Można wobec tego spłacić również dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby egzekucję komorniczą.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Pile, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności szczególnie ważne jest ich bezpieczeństwo oraz świadomość klarownych warunków pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do doby od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw hipoteczny wynosi 30 000 zł. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru kapitału oraz ekonomii. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zatwierdzić postawione warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane poprawki.

Pożyczkę przyznajemy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Pile. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać też z pomocy zaufanej osoby, która posiada nieruchomość oraz wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny okres udzielenia kredytu pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na konto bankowe lub przekazać osobiście w gotówce. Klient może normalnie regulować comiesięczne raty lub spłacić całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Pile, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Pile. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną decyzję.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku trzeba zawrzeć imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne dane to numer komórkowy oraz możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, kwocie pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Należy od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są też fotografie przedstawiające dom lub działkę. W kwestii działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy załączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Pile  zwykle cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszelkie wymagane dokumenty, tym prędzej możemy przyznać pożyczkę. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje draft umowy. Są mu również proponowane odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu projektu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny podpisujemy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Pile – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Pile – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Pile, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Pile, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Pile, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Pile, #pożyczki pod zastaw domu w Pile, #pożyczka pod hipotekę domu w Pile, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Pile, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Pile, #pożyczki dla rolników w Pile.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!