Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Piekarach Śląskich

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach instytucji, takich jak BIK lub ZUS. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na co przeznaczono środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wchodzi też Piekary Śląskie. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze dopasowujemy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zapewnić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja planów i potrzeb. Można wobec tego uregulować także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Piekarach Śląskich, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej działalności bardzo istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa i pewność co do klarownych warunków kredytu. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do 24 godzin od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw hipoteczny wynosi 30 tysięcy złotych. Co istotne, jest szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z obszaru finansów oraz ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. W innym przypadku ma możliwość zasugerować preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Piekarach Śląskich. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też ze wsparcia chętnej osoby, która posiada nieruchomość i udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania pożyczki pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta kwotę można przesłać na konto bankowe lub przekazać fizycznie gotówką. Klient może standardowo płacić raty co miesiąc lub uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Piekarach Śląskich, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Piekarach Śląskich. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku trzeba podać imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne dane to numer telefonu i możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są też zdjęcia przedstawiające dom lub działkę rolną. W przypadku działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy załączyć także mapkę geodezyjną.

Od chwili przesłania wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Piekarach Śląskich zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszystkie wymagane dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje draft umowy. Są mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji draftu umowy można umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny podpisujemy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Piekarach Śląskich – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Piekarach Śląskich – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Piekarach Śląskich, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Piekarach Śląskich, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Piekarach Śląskich, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Piekarach Śląskich, #pożyczki pod zastaw domu w Piekarach Śląskich, #pożyczka pod hipotekę domu w Piekarach Śląskich, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Piekarach Śląskich, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Piekarach Śląskich, #pożyczki dla rolników w Piekarach Śląskich.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!