Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Piasecznie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku albo innej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIG czy ZUS. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wzięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wchodzi też Piaseczno. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim uzgadniamy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to przykładowo oddłużenie, ale także realizacja planów oraz potrzeb. Można wobec tego uregulować także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład egzekucję komorniczą.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Piasecznie, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo oraz pewność co do jasnych warunków kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez danego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale także właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 000 zł. Co ważne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zaakceptować postawione warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane poprawki.

Pożyczkę przyznajemy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Piasecznie. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać też z pomocy chętnej osoby, która posiada nieruchomość oraz wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania pożyczki pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na konto bankowe albo przekazać osobiście gotówką. Klient może standardowo płacić raty co miesiąc albo uregulować całość pożyczki na koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Piasecznie, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Piasecznie. W celu wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo albo wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną decyzję.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu należy podać imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne informacje to numer komórkowy oraz możliwa godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Należy od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są też fotografie przedstawiające dom albo działkę. W przypadku działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba załączyć także mapkę geodezyjną.

Od chwili złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Piasecznie zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszystkie potrzebne dokumenty, tym prędzej możemy przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu także proponowane odpowiednie warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji szkicu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości podpisujemy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Piaseczno – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Piaseczno – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Piaseczno, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Piaseczno, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Piaseczno, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Piaseczno, #pożyczki pod zastaw domu w Piaseczno, #pożyczka pod hipotekę domu w Piaseczno, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Piaseczno, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Piaseczno, #pożyczki dla rolników w Piaseczno.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!