Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Pabianicach

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku albo innej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIK lub ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wlicza się również Pabianice. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to przykładowo oddłużenie, ale także realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można zatem spłacić również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Pabianicach, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej pracy bardzo ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa i świadomość klarownych warunków kredytu. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do doby od złożenia wniosku przez konkretnego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale też właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw hipoteczny wynosi 30 000 zł. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z obszaru kapitału i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany za darmo. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zatwierdzić postawione warunki. Alternatywnie ma możliwość wnioskować o preferowane poprawki.

Kredyt udzielamy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Pabianicach . Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać również ze wsparcia chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania pożyczki pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta kwotę można przesłać na konto bankowe albo przekazać fizycznie gotówką. Klient może standardowo płacić raty co miesiąc albo spłacić całą wartość pod koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Pabianicach, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Pabianicach. W celu wnioskowania o kredyt nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną decyzję.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba zawrzeć imię i nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer telefonu i możliwa godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, wysokości kredytu i numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są również zdjęcia dokumentujące dom albo działkę. W kwestii działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy uwzględnić też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Pabianicach  zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie potrzebne dokumenty, tym szybciej możemy przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Zostają mu również przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji projektu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny podpisujemy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Pabianicach – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Pabianicach – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Pabianicach, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Pabianicach, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Pabianicach, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Pabianicach, #pożyczki pod zastaw domu w Pabianicach, #pożyczka pod hipotekę domu w Pabianicach, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Pabianicach, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Pabianicach, #pożyczki dla rolników w Pabianicach.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!