Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Otwocku

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub innej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIK lub ZUS. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być zaciągnięta w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wlicza się także Otwock. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim tworzymy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy przedstawić najbardziej opłacalną ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja przedsięwzięć oraz potrzeb. Można zatem spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Otwocku, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności szczególnie istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz pewność co do klarownych zasad pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do 24 godzin od złożenia wniosku przez konkretnego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw hipoteczny to 30 000 zł. Co istotne, jest możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z zakresu kapitału i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zatwierdzić wszystkie warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Otwocku. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także z pomocy zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania pożyczki pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od konkretnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na konto bankowe lub przekazać fizycznie gotówką. Klient może standardowo płacić comiesięczne raty albo spłacić całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Otwocku, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Otwocku. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną odpowiedź.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku trzeba podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne informacje to numer komórkowy oraz możliwa godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, wysokości pożyczki i numerze księgi wieczystej. Należy od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są także fotografie dokumentujące dom lub działkę. W przypadku działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba załączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Otwocku   zwykle cała procedura przyznania finansowania zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie wymagane dokumenty, tym prędzej możemy przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje draft umowy. Zostają mu także przedstawione konkretne warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy możemy uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Otwocku – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Otwocku – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Otwocku, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Otwocku, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Otwocku, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Otwocku, #pożyczki pod zastaw domu w Otwocku, #pożyczka pod hipotekę domu w Otwocku, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Otwocku, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Otwocku, #pożyczki dla rolników w Otwocku.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!